تبلیغات
::فتو آرت - Photo Art - Professional Tutorials, Downloads and Images - مطالب خرداد 1388::
سیب سرخ - نقاشی دیجیتال

مدتی بود فرصت نمیشد به کارهای شخصی برسم و به صورت آزاد تصویر بسازم، این چند روز تعطیلی فرصتی بود که کمی استراحت کنم و به امور شخصی بیشتر برسم. من هم از فرصت استفاده کردم و تصویر زیر رو که چند وقت پیش نصفه کاره ساخته بودم، تکمیل کردم.

 سیب سرخ - نقاشی دیجیتال - فتوآرت

Download - سیب سرخ - نقاشی دیجتال

این کار رو از پایه در نرم افزار Illustrator ساخته بودم و طرح بسیار ساده ای داشت و نورپردازیش خیلی ابتدایی بود. اون رو وارد Photoshop کردم و ابتدا سعی کردم به یک تصویر طبیعی نزدیکش کنم، ولی بعد به این نتیجه رسیدم که ظرفیت خوبی داره که به حالت نقاشی رنگ روغن تبدیل بشه، ابتدا خیلی ساده اطرافش رو با بافت قلموی نقاشی پراکنده کردم و زمینه هنوز سفید بود، ولی دیدم برای رسیدن به یک طرح خاص، این شیوه جواب نمیده. روی کار بیشتر وقت گذاشتم و در نهایت راه جدیدی پیدا کردم که میشد به صورت بسیار حرفه ای و طبیعی طرح رو به نقاشی رنگ روغن تبدیل کرد. کار رو به اینجا هم ختم نکردم، سعی کردم بافت پارچه بوم نقاشی رو به همراه یک سری جزئیات بیشتر به طرح اضافه کنم، مثلا بافت فیبر مانند عمودی که روی بدنه سیب مشاهده میشه و همچنین پراکندگی طیف های مختلف رنگ قرمز روی جاهای مختلف پوست سیب و همیطور تاثیر سایه ها و "رنگ، نور، سایه" که در بخش تاریک تصویر دیده میشه.

برای اینکه کار کمی به سمت هنر ایرانی نزدیک بشه، از فرم خط نستعلیق هم به صورت پراکنده استفاده کردم، در نهایت به همچین طرحی رسیدم که برای خودم خیلی جذاب بود.

 

پخ.نوشت: این روزها همه به خاطر چهار نفر در سر و کله خودشان میزنند، آدم یاد داستان پینوکیو میفته!


لینک این مطلب نوشته شده به قلم محمدحسن آزادگان در یکشنبه 17 خرداد 1388 | موضوع: فتوآرت , تصویرسازی با فتوشاپ , تصاویر , نظرات ()
گالری کاغذ سفید
از ابتدای سال 88 پروژه کاغذ سفید را شروع کردیم. این شرکت الان به صورت رسمی ثبت شده و شروع به کار کرده. محدوده فعالیت هایی که در کاغذ سفید انجام می شود عبارت است از: طراحی گرافیک، تصویر سازی، ساخت پروژه های مالتی مدیا، انیمیشن و ویدئو-کلیپ.
بعد از مدتها گالری وبسایت کاغذ سفید راه اندازی شد. این گالری دارای پنج بخش اصلی پوستر، تصویرسازی، آرم و چند رسانه ای است. این گالری بیشتر جنبه تجاری داره و شاید آثاری که در گالری هست زیاد جنبه هنری نداشته باشه ولی با اینحال کلیت کار زیبا شده و برای من راضی کننده ست. در آینده قصد داریم وقت بیشتری روی تصاویر گالری بذاریم و تعداد تصاویر رو بیشتر کنیم. لازم به ذکره که تمام تصاویری که در گالری قرار دادیم اختصاصاً توسط گروه طراحان کاغذ سفید طراحی شده و کپی رایت تمام تصاویر برای وبسایت کاغذ سفید محفوظه.
محیط سایت فعلا به صورت فلش است و برای دیدن وبسایت و گالری باید نرم افزار فلش پلیر رو نصب کرده باشید در صورتی که این نرم افزار رو ندارید روی لینک زیر کلیک کنید:

برای مشاهده گالری روی لینک زیر کلیک کنید.

White Paper Gallery

گالری تصاویر کاغذ سفید

لینک این مطلب نوشته شده به قلم محمدحسن آزادگان در سه شنبه 5 خرداد 1388 | موضوع: فتوآرت , نظرات ()