تبلیغات
::فتو آرت - Photo Art - Professional Tutorials, Downloads and Images - یه پوستر به یاد گذشته::
یه پوستر به یاد گذشته

با سلام.

امروز داشتم یه سری به کار های قدیمی ام میزدم که چشم به پوستری که برای " کنگره بین المللی رمضان و علی " طراحی کرده بودم خوردش. تصمیم گرفتم که براتون به صورت یه کاغذ دیواری در بیارم تا دوستان بتونن ازش استفاه کنن.

امیدوارم خوشتون بیاد.


مشاهده و دانلود کاغذ دیواری
 

مشاهده و دانلود  پوستر

پ.ن :

1-  حقیقتش از اینکه فتوآرت داره روزهای آخرشو میگذرونه خیلی ناراحتم. من هیچ کارم، بلکه محمد جان تصمیم به این امر گرفتن و من هم به تصمیمشون احترام میزارم، ولی اینو میگم که واقعا من راضی به این امر نیستم حتی اگه قراره یه سایت مرجع توسط دوستان طراحی و راه اندازی بشه.

2-  در مورد رعایت حق کپی رایت، که در پست قبلی توسط محمد جان به صورت کامل توضیح داده شده، باید عرض کنم که متاسفانه ما ایرانی ها رو با ناف کپی کردن بریدن. اگه نتونیم تو زندگیمون از کسی کپی کنیم، زندگیمون بیهوده بوده. تو هر زمینه ای که بگین، از مد لباس و رسانه صوتی و تصویری بگیر تا همین اینترنت. شاید دیگه کمتر وبلاگی رو ببینید که حق کپی رایت رو رعایت کنه.

من بسیار دیدم که دوستان گرافیستمون در سطح حرفه ای خیلی از طرح های خودشون رو به دلیل همین امر روی اینترنت شار نمیکنن، البته حق دارن. مطمئن باشید که همین طرحی رو که امروز براتون گذاشتم، فردا با هزار تا اسم جور واجور و مختلف در وبلاگ ها و سایت های خودشون به اسم خودشون میزنن! تنها چاره ای که به فکر من میرسه، برای اینکه حق دوستان ضایع نشه، ایجاد یه سایت مرجع و معتبر برای ثبت آثار دوستان هستش. البته فعلا باید به انجمن های بزرگ ایران اکتفا کردش.

واقعا در این زمینه باید یه فرهنگ سازی بشه، شاید طول بکشه ولی در آینده بسیار تاثیر گذار هستش. به امید آن روز.


لینک این مطلب نوشته شده به قلم مهدی در شنبه 18 فروردین 1386 | موضوع: تصاویر , نظرات ()