تبلیغات
::فتو آرت - Photo Art - Professional Tutorials, Downloads and Images - گفتن یا نگفتن!::
گفتن یا نگفتن!

سلام.
خیلی دوست داشتم تو نوشتن یه کم جسارت داشتم. همیشه باید چند دقیقه فکر کنم، چند بار نوشته هامو پاک کنم و از اول بنویسم، چند بار هم خوب بخونمشون تا یه چیز خوب و مناسب از توش دربیاد که بشه تو وبلاگ گذاشتش.
بارها شده نتونستم چیزایی رو که واقعا میخواستم بگم رو تو وبلاگ بنویسم. واقعا مشکله که بری بالای منبر ولی نتونی حرفتو بزنی...
یه جورایی به وبلاگ دوست خوبم علی حسودیم میشه. چون هرچیزی که لازم باشه رو میگه. حتی اگه به ضررش تموم بشه. بارها شده خیلی دوستانه با هم صحبت کردیم و من دیدم،حرفایی که تو خلوت دو نفره به آدم میگه تغریبا همون چیزاییه که تو وبلاگش مینویسه تا همه بخونن. و این یعنی اطمینان و ثبات...
ولی م.ن اصلا این جسارتو ندارم. انسان بسیار ترسو، شکاک و درونگرایی هستم. ترجیح میدم تمام افکارمو با خودم چال کنم و از گفتن چیزایی که ممکنه به ضررم تموم بشه صرفنظر کنم. ولی خوب نگفتنشون هم یه جورایی به ضرره.
تنها دلیلی که باعث میشه به سمت نوشتن بیام و این جرأت رو به خودم بدم که فکرای شخصیمو در معرض نمایش بذارم اینه که هیچوقت تنها زندگی کردن و یه جورایی بیخیال بودن در قبال هر چیزی غیر از خودم، نتونسته هیچ کدوم از مشکلها رو حل کنه.
دنیای بسیار پیچیده، وحشتناک و بزرگی اطرافمونو احاطه کرده که قدرت غیر قابل مقابله ای داره. واقعا باید بعضی وقت ها تسلیم شد.


یادداشت:

یه تشکر ویژه دارم از استاد خوب آقا محسن که لطف داشتن و دو تا کاغذ دیواری بسیار زیبا برای وبلاگ طراحی کردن. من هم اون رو برای دانلود تو لینک زیر گذاشتم تا دوستان هم استفاده ببرن.


لینک این مطلب نوشته شده به قلم محمدحسن آزادگان در چهارشنبه 16 اسفند 1385 | موضوع: قلم آزاد... , نظرات ()