تبلیغات
::فتو آرت - Photo Art - Professional Tutorials, Downloads and Images - نخ زمان::
نخ زمان
مشکلاتی که مثل طنابهای گوریده به هم، با هم درگیرند و با پیشرفت زمان پیچیده تر و تنگ تر میشوند. آیا باور ندارید که "زمان" یک نعمت است؟ حتی اگر کور باشیم میتوانیم این نخ طلایی را در دستمان بگیریم و با همان بزرگمنشی و آهستگی که زمان جلو میرود، ما هم زندگی کنیم... زندگی کنیم!
اگر سیزده هزار و چهارصد و هفتاد و سه سال هم بگذرد، و من هر روز و هر شب از پوچی ها و پستی ها و بیهودگی های زندگی بنویسم، انگار نه انگار که قدمی برای بهتر شدن این اوضاع برداشتم! وقتی گذشته ای نیست، وقتی از سه روز پیش، به عنوان خاطره یاد میشود وقتی یک دقیقه پیش فراموش شده، وقتی یادت رفته در این چند سال چه چیزی فرق کرده، چه انگیزه ای داری برای صحبت کردن از فردا؟ من اگر روزی ادعا کنم که ما در مقطعی از زمان متوقف شده ایم چه کسی میتواند مخالفت کند؟
نخ ما کو؟!...

هنوز هم احساس سرما میکنم... راه را گم کرده ام. یک فانوس، تمام محدوده ام را با نور طلایی روشن کرده، به چه زیبایی! ولی نشانه ای از صبح وجود ندارد. اما من اهمیت نمیدهم، با شعله ی جواهرمانندِ فانوس سرگرمم، راضیم. ولی از این میترسم... نکند این شب، شب نباشد!
پی نوشت
1. چند وقت پیش مرتضی یه تصویر سه بعدی برای وبلاگ طراحی کرده بود. ولی من فراموش کرده بودم تو وبلاگ بذارمش. معلوم بود چقدر برای ساختنش وقت گذاشته. تصویر رو آپلود کردم که شما هم ببینید. خیلی زیباست.

2. یکی دیگه از دوستان خوبم اینجا رو قابل دونسته و یه مطلب درباره فتوآرت تو وبلاگش نوشته. ازش ممنونم.
3. بو بکش... بوی تغییرات میاد. داریم وب استادیو رو سویچ می زنیم. سه دو یک...

لینک این مطلب نوشته شده به قلم محمدحسن آزادگان در دوشنبه 1 بهمن 1386 | موضوع: قلم آزاد... , نظرات ()