تبلیغات

ارتباط تصویری، ساده ترین و محبوب ترین شیوه برقراری ارتباط است. انسان همواره بر آن بوده که حرف هایش را پیش از اینکه خوانده یا شنیده شود، با تصویر به مخاطب انتقال دهد، از این رو هنر گرافیک و تصویر سازی از مهم ترین و پرمخاطب ترین هنرها به حساب می آید.
ما در این وبلاگ تلاش کرده ایم بخش کوچکی از گرافیک را که در ارتباط با گرافیک رایانه است به مخاطبان معرفی کنیم. در اینجا بیشتر به موضوع گرافیک دو بعدی پرداخته شده و سعی شده ساده ترین و گویا ترین راه ها برای ایجاد و تغییر  تصاویر دو بعدی با استفاده از وسایل رایانه ای به علاقه مندان ارائه شود.

"فتو آرت"
وبلاگ فتو آرت فعالیت خود را با آموزش گرافیک رایانه آغاز کرد. این وبلاگ به نویسندگی محمد حسن آزادگان و مهدی پور عبادی هم اکنون نزدیک به پنجاه مقاله آموزش گرافیک رایانه ای ایجاد کرده و ارائه نموده و صدها منبع و ابزار گرافیکی را برای استفاده در اختیار علاقه مندان قرار داده. از سال 86 به علت مشاهده برخی سواستفاده ها و کپی برداری ها فعالیت این وبلاگ تا حدودی مختل شد. هم اکنون در موسسات "دکوراسیون و گرافیک پیروز" و موسسه تبلیغاتی "کرشمه قلم" به صورت رسمی مشغول به فعالیت هستیم.
برای هر گونه تماس و سفارش با مدیران این وبلاگ از طریق آدرس وتلفن زیر اقدام نمائید:
01911532587 (آزادگان) 19 تا 23
mr.azadegan@gmail.com